CAN BROKERLİK

Köklü Geçmiş, Müşteri Odaklı Hizmet

1983 yılında “Sürücü Sigorta” olarak başladığımız uzun yolculuğa, 2004 yılından bu yana Can Sigorta ve Reasürans Brokerliği adı altında devam ediyoruz. Kurucumuz Turan Sürücü’nün yenilenme ve gelişmeye dayanarak inşa ettiği sağlam temeller üzerinde, müşterilerimizin güveniyle yükseliyoruz.

Can Sigorta’da değişimin değişmeyen tek gerçek olduğunun bilinciyle çalışıyoruz. Güçlü ve tecrübeli kadromuzla, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda kendimizi ve hizmetlerimizi yeniliyor, değişimi daima gelişime dönüştürüyoruz. Yarattıkları vizyon ve güvenle Can Sigorta’yı bugünkü başarılı konumuna taşıyan bir ekip ile çalışıyoruz.

Müşterilerimize sigorta bilincini ve fayda-maliyet analizini en verimli şekilde vermeyi sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Bu hedefler doğrultusunda benimsediğimiz prensiplerle olası risklere karşı sahip olduğunuz değerlerinizi güvenle yönetiyoruz.

Öncelikli Çalışma Prensiplerimiz

Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespiti ve eksiklerin saptanması
Doğru ürün, doğru fiyatlandırma
Sürekli bilgilendirmeye dayanan bir iletişim
Bilgi, öngörü ve deneyim ile poliçelendirme öncesi ve sonrası kesintisiz hizmet
Eksiksiz müşteri memnuniyeti

  • Yenilikçi ve farklı olmak
  • Her an sorumluluk duymak
  • Güvenilir ve istikrarlı olmak
  • Dinamik bir ekip ve takım ruhuyla çalışmak
  • Birbirimize ve müşterilerimize değer vermek

Her An Sorumluluk Duyarak…

Can Sigorta’da, sizin için daima en iyi çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz. Kurumunuzun veya sizin sigorta gereksinimlerinizi karşılarken; yasalar, sosyal sorumluluk ve etik ilkeler içerisinde kalmayı ön planda tutuyoruz.

Müşterilerimize sigorta bilincini ve fayda-maliyet analizini en verimli şekilde yansıtmayı sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Bu hedefler doğrultusunda benimsediğimiz prensiplerle risklere karşı değerlerinizi güvenle yönetiyoruz.

TURAN SÜRÜCÜ

Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi

1948 yılında Niksar’da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Fakültesini Yüksek Kimya Mühendisi olarak bitirmiştir. 1983 yılında Sürücü Sigorta A.Ş.’yi hayata geçirerek Türkiyenin en büyük sigorta acentelerinden biri haline getirmiştir. 1980′li yıllarda Milletlerarası Ticaret Odası Sigorta Komisyonu’nda Türkiye Temsilcisi olarak yer almış ve ülkemizi Paris’te temsil etmiştir. 2004 yılında CAN Sigorta ve Reasürans Brokerliği’ni faaliyete geçirmiş olup, Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

MERAL SÜRÜCÜ TORAMAN

Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İcra Kurulu Başkanı

1958 yılında Niksar da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Fakültesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Ensitüsü İşletme programını bitirmiştir. Eğitimini Boğaziçi MBA ile tamamlamış olup Nasaş A.Ş’de uzman olarak çalışma hayatına başlamıştır. Nasaş A.Ş’de Finans Müdürlüğü görevini sürdürürken 1987 yılında aile şirketi olan Sürücü Sigorta A.Ş ile iş hayatına devam etmiştir. 2004 yılında Can Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İcra Kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir.

RIZA SÜRÜCÜ

Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi

1953 yılında Niksar da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek Denizcilik Okulu Gemi Makine Mühendisliği’ni bitirmiştir. Armatör Cerrahoğlu A.Ş’de çalışma hayatına başlamıştır. 1988 yılında aile şirketi olan Sürücü Sigorta A.Ş ile iş hayatına devam etmiştir. 2004 yılında Can Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş’de Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir.

DUYGU GAYEMİ

Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi

1957 yılında Karabük de doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Fakültesi’nde öğrenimini yüksek kimya mühendisi olarak tamamlamıştır. Çalışma hayatına Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. araştırma merkezinde başlamıştır. 1994 yılında Sürücü Sigorta A.Ş de hasar yöneticisi olarak başlamış, sağlık departmanını kurmuş, 2004 yılı itibarı ile de Can Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde Yönetim Kurulu,İcra Kurulu üyeliği yapmaktadır.